VRBAS KAO GOST SAVLADAO CRNO-BELE

Košarkašice Partizana poražene su na svom terenu od Vrbasa rezultatom 79:84 (12:15, 31:26, 18:25, 18:18).

Prva četvrtina bila je izuzetno neefikasna, ekipe nisu mogle da pronađu napadački ritam o čemu svedoči i rezultat – 12:15.

Druga deonica bila je potpuna suprotnost, oba tima su se raspucala, konstantno smenjivala u vođstvu ali je prednost na poluvremenu ipak bila na strani domaćih – 43:41.

Identičnu situaciju gledali smo i u trećoj četvrtini, izjednačenu igru, poen za poen, međutim sam finiš iste pripada gošćama koje sa 5 vezanih poena završavaju ovaj period – 61:66.

Na našu žalost, nije bilo snage za preokret, crno-bele su u nekoliko navrata stigle na samo dva poena zaostatka ali su gošće svaki put imale spreman odgovor.

Partizan: Matić 26 (11sk, 2bl), Mitrović 13 (8sk, 7as, 2bl), Stepanović 11 (12sk), Rajić 8, Inđić 14 (6sk), Jovanović, Repac 7. Popović.