PRVENCI ŠKULETIĆA I ĐURĐEVIĆA, NOVI GOL TAVAMBE

Današnji dan bio je uspešan za naše bivše napadače, a istakao se i Ivković.

Petar Škuletić postigao je svoj prvenac u dresu Monpeljea. Robusni napadač ušao je u igru u 73. minutu a u 86. doneo je pobedu svom timu na gostovanju Monaku. Škuletić je sjajno prihvatio jednu dugu loptu, a zatim uspeo da prevari svog čuvara i na kraju matira Benalja.

Svoj prvenac postigao je i Uroš Đurđević, Hihon je na domaćem terenu savladao Tenerife (2:1) a bivši fudbaler Partizana bio je strelac drugog gola. Za goste je ceo meč odigrao Filip Malbašić.

Leandre Tavamba nastavio je sa sjajnim izdanjima postigavši novi gol na gostovanju Al Fatehu (0:2), svoj osmi, čime se osamio na listi strelaca saudijskog prvenstva.

Novi gol postigao je i Saša Ivković koji je u 73. minutu krunisao preokret Maribora na gostovanju Domžalama (1:2). Ivkoviću je ovo peti gol u slovenačkom šampionatu.

Nikola Ninković upisao je novu asistenciju u pobedi nad Speciom (3:1) ali je i isključen zbog dva žuta kartona.