ODBOJKAŠICE UBEDLJIVE PROTIV TENTA

Odbojkašice Partizana savladale su gošće iz Obrenovca rezultatom 3:0 (25:18, 25:22, 25:21).

Crno-bele su od starta nametnule svoj ritam, iz minuta u minut uvećavale prednost koja je u jednom trenutku iznosila i +8 (21:13), da bi u finišu prvog seta došlo do malog opuštanja ali to nije uticalo na ishod – 25:18.

Sličnu situaciju imali smo i u drugom setu, odličan ulazak u set, kontrola i prednost da bi ponovo došlo do opuštanja koje, srećom, Obrenovčanke nisu uspele da kazne iako su uspele da se opasno približe – 25:22.

U trećem periodu gledali smo izjednačenu igru, obe ekipe smenjivale su se u vođstvu da bi sam finiš pripao domaćim odbojkašicama koje sigurnom igrom stavljaju tačku na meč – 25:21.