PRVA ČETVRTINA KOŠTALA CRNO-BELE PORAZA

Vaterpolisti Partizana poraženi su u drugom kolu regionalne lige na gostovanju Šapcu rezultatom 12:10 (4:1, 4:5, 2:3, 2:1).

Ključna je bila prva četvrtina u kojoj ekipa Stefana Ćirića nije uspevala da pronađe napadački ritam, ni sa igračem više, a čak ni sa peterca nije bilo realizacije što su domaći nemilosrdno kaznili sa 4 pogotka da bi tek u finišu Adžić smanjio vođstvo.

U drugoj četvrtini viđena je prava goleada, obe ekipe su bile raspucane a gosti su uspeli da postignu gol više – 8:6.

Treću deonicu obeležila je odbrana Partizana, pogotovo Vlahovića koji je bio sjajan na golu, pa su pred odlazak na poslednji odmor gosti prišli na samo gol zaostatka – 10:9.

Dugo su mreže mirovale u poslednjem periodu igre, da bi nakon tri i po minuta Gbadamasi svojim trećim golom doneo izjednačenje crno-belima. Nažalost, ostatak meča pripao je domaćima koji golovima Jankovića i Erakovića stižu do pobede.