UBEDLJIVA POBEDA KAO NAJAVA BOLJIH DANA

Fudbaleri Partizana ubedljivo su slavili u meču 11. kola protiv ekipe Voždovca na domaćem terenu rezultatom 4:0.

Načeli su crno-beli mrežu gostiju u 19. minutu kada je Nemanja Miletić bio najprisebniji u protivničkom petercu nakon pravog karambola posle kornera. To je bio njegov drugi gol na isto toliko uzastopnih utakmica.

Pred kraj prvog dela Partizan dolazi do dva gola prednosti. Goran Zakarić je nakon dobre povratne lopte Nemanje Nikolića bio milimetarski precizan sa ivice kaznenog prostora. Bila je to dobro uigrana akcija nakon slobodnog udarca.

Evidentno je bilo da crno-beli igraju sa više želje i borbenosti nakon dolaska Bate Mirkovića, videćemo da li će to biti dovoljno u trci za titulu ove seozone.

U 71. minutu crno-beli stavljaju tačku na ovaj meč. Nakon indirektnog udarca sa nekih 7-8 metara, Goran Zakrić je preciznim udarcem savladao golmana Vozdovca. Kruna na večerašnju dobru igru.

Ipak, to nije bio kraj. Đole Ivanović, koji je u međuvremenu ušao u igru, nakon solo prodora uputio je rezantan udarac u suprotni ugao i tako Partizanu doneo najubedljiviju pobedu u ovoj sezoni.

Partizan: Stojković (46′ Kljajić), Miletić, Marković, Valijente, Urošević, Šćekić, Đerlek (80′ Ivanović), Zakarić, Pantić, Nikolić (62′ Zdjelar), Rikardo.