LAVOVSKA BORBA I PORAZ ODBOJKAŠICA

Odbojkašice Partizana poražene su na svom terenu od ekipe Železničara rezultatom 0:3. (16:25, 29:31, 26:28).

Na početku utakmice viđena je izjednačena igra, međutim, pri rezultatu 10:8 Lajkovčanke prave seriju 6:0 i prednost održavaju do samog finiša kada identičnom serijom završavaju set – 16:25.

Naše su odlično otvorile drugi set, u dva navrata imale 4 i 5 poena prednosti, da bi usledio veliki pad u igri što gošće kažnjavaju serijom 7:0 – 16:19. Ponajviše zahvaljujući Kuburi crno-bele se vraćaju u igru, završetak seta bio je pravi triler a nažalost uspešnije su bile gošće – 29:31.

Skoro identičnu situaciju gledali smo i u trećem setu, ponovo velike serije poena na obe strane, nestvarno dobra igra Kubure u završnici ali i identičan ishod – 26:28.