POBEDA ZA OPROŠTAJ OD EVROPE

Ekipa Stefana Ćirića savladala je Duizburg rezultatom 13:8 (3:1, 2:2, 3:2, 5:3).

Na prvi gol na utakmici čekalo se nešto više od tri minuta, Eidner je doveo Duizburg u vođstvo da bi naša ekipa odgovorila sa tri pogotka i s tom prednošću otišla na prvi odmor – 3:1.

Druga četvrtina počela je golom Radanovića iz peterca, nemačka ekipa odgovara sa dva vezana gola a Barać u samom finišu vraća prednost sa kraja prve deonice – 5:3.

Već u prvom u napadu u nastavku Kasum uvećava prednost, Eidner odgovara na drugoj strani, da bi zatim Radonjić i Barać ponovo doneli dobar ritam Partizanu. U samom finišu trećeg perioda Eidner sa peterca uspeva da umanji zaostatak – 8:5.

U četvrtoj četvrtini viđena je prava goleada, naši momci su bili raspucani, timski izgledali odlično i na kraju slavili rezultatom 13:8.

Crno-beli su završili kvalifikacioni turnir na trećoj poziciji iza OSC-a i Primorja.

Partizan: Andrin, Kasum 2, Smiljević, Radulović, Tomić, Adžić, Nešić 1, Barać 4, Radanović 2, Radonjić 3, Kikaleišvili 1, Vlahović.