PORAZ PARTIZANA U ZUBINOM POTOKU

Rukometaši Partizana poraženi su u drugom kolu SRLS. Bolja od crno-belih bila je ekipa Mokre Gore rezultatom 24:22 (14:11).

Dobro je krenuo naš tim, prvi je stigao do 2 gola prednosti (4:2), međutim isključenjem Radovanovića domaćini maksimalno materijalizuju brojčanu prednost i stiču rezultatsko preimućstvo (6:5).Odličan je bio golman domaćih u tim trenucima na čijim krilima igračima Mokre Gore igraju dosta bolje i stiču prvi put nešto opipljiviju prednost (11:8). Stevanović i Đuričić su jedini bili raspoloženi za igru u fazi napada, ali dosta je škripalo u odbrani koja je prošle sezone bila zaštitni znak našeg tima. Prvo poluvreme okončano je rezultatom 14:11 u korist domaćina.

Nikako naš tim nije uspevao da poveže par dobrih akcija što im je bilo preko potrebno. Nakon par nerealizovanih prilika da se uhvati priključak domaćin koristi svoje šanse da se još više odvoji, te je na semaforu stajalo 18:13 što je primoralo trenera Butuliju da zatraži tajmaut. Međutim danas jednostavno nije išlo,n a svu muku zadesila se i povreda Radovanovića, koji će po svemu sudeći pauzirati duži vremenski period, podsećanja radi Partizan je već duže vreme bez prvog pivota Vuka Milenkovića. Činilo se da je poslednji voz na večerašnjoj utakmici je ispušten pri rezultatu 20:16 kada su promašena dva zicera u jednom napadu. Međutim, nije se predavala naša ekipa, polako se topila prednost domaćih, odlično je dirigovao Luka Minić u napadu našeg tima, odbrana je konačno bila na nivou. Pri rezultatu 23:21,svirana su u dva navrata sumnjiva probijanja našoj ekipi. Ipak to nije bio kraj uzbuđenjima, Partizan je prišao na gol zaostatka 23:22, imao kontru, ali danas je golman domaćih bio nerešiva enigma za naš tim. Poslednji napad ekipa Mokre Gore je realizovala, te više nije bilo vremena ni za kakav preokret.

U narednom kolu Partizan dočekuje novajliju u ligi ekipu Novog Pazara.