UBEDLJIV PORAZ VATERPOLISTA U KUPU EVROPE

Vaterpolisti Partizana ubedljivo su poraženi u duelu sa ekipom OSC-a na startu takmičenja u Kupu Evrope 17:7 (5:3, 5:0, 3:2, 4:2).

U prvom periodu igre viđena je prava goleada, OSC je otvorio meč sa dva gola, Partizan uzvratio na identičan način da bi ponovo Mađari bili uspešni u dva vezana napada. U samom finišu viđen je još po jedan pogodak na obe strane pa se na prvi odmor otišlo sa rezultatom 5:3.

Ekipa Stefana Ćirića potpuno je pala u drugoj četvrtini u kojoj je favorizovani protivnik nemilosrdno iskoristio pad u igri našeg tima i postigao 5 golova čime je, reklo bi se, utakmica već bila rešena – 10:3.

Crno-beli su uspeli da se koliko-toliko konsoliduju i prekinu napadačku agoniju u trećoj četvrtini, međutim mađarski tim je uspeo da dobije i ovaj period igre – 13:5.

Kada je mađarska ekipa poslednju deonicu otvorila sa dva pogotka sa igračem više jasno je bilo da će poraz biti ubedljiv, konačan rezultat glasio je 17:7.