PORAZ ODBOJKAŠA NA STARTU PRVENSTVA

Povratnik u najelitniji rang takmičenja sezonu je otvorio porazom na domaćem terenu od ekipe Spartaka 1:3 (25:21, 19:25, 23:25, 14:25).

U prvom setu gledali smo izjednačenu igru, uglavnom poen za poen, sve dok pri rezultatu 14:15 Pantić sa tri poena nije pokrenuo seriju 5:0 što je bilo dovoljno da se u finišu prelomi prvi set – 25:21.

Sličan rasplet situacije gledali smo i u drugom periodu igre da bi gosti najpre preko Tumbasa a zatim i Veselinovića sebi trasirali put ka izjednačenju u set količniku – 19:25.

Treći set igrao se u serijama, naizmenično su obe ekipe postizale vezane poene da bi greškama u finišu Veselinović umalo poklonio set domaćinu, ipak uspeo je da se iskupi poenom u završnici a ova deonica okončana je blokom Kecmana – 23:25.

Ovakav ishod trećeg seta u potpunosti je demoralisao crno-bele koji su posustajali od početka četvrtog i dozvolili gostima da meč rutinski privedu kraju – 14:25.