USPEŠAN DAN ZA NAŠE, ČETVORICA POGAĐALA, DVOJICA ASISTIRALI

Subota je bila uspešan dan za petoricu naših internacionalaca, a strelac je bio i Ivković.

Fulam je na Krejven Kotidžu remizirao sa Votfordom (1:1) a bod timu Slaviše Jokanovića doneo je Aleksandar Mitrović kada je u 78. minutu na asistenciju Vijeta postigao svoj peti ovosezonski gol pa sada drži prvo mesto na vrhu liste strelaca zajedno sa Edenom Azarom.

Svoj drugi gol u sezoni postigao je Nikola Milenković. Fiorentina je na svom stadionu ubedljivo savladala SPAL (3:0) a popularni Bleki bio je strelac drugog gola za ljubičaste.

Sjajan gol postigao je Saša Marjanović u pobedi Aktobea nad Tobolom (3:1).

Njegov imenjak Ivković postigao je gol ali zatim pogodio i sopstvenu mrežu pa zaradio i crveni karton u duelu između Maribora i Domžala (2:2).

Nemanja Mihajlović odigrao je drugo poluvreme na gostovanju Ekselzioru (3:3) i upisao dve asistencije.

Asistenciju je uspeo da zabeleži i Darko Brašanac čiji je Alaves ubedljivo slavio na gostovanju Rajo Valjekanu (1:5).