OČAJNI PARTIZAN PORAŽEN U SURDULICI

Ekipa Miroslava Đukića porazom je započela takmičenje u domaćem šampionatu, Partizan je u Surdulici poražen minimalnim rezultatom.

Tokom većeg dela prvog poluvremena gledali smo fudbalsku uspavanku bez konkretnijih i uspešnijih pokušaja. Jedini takav viđen je u 30. minutu kada je Tošić nakon dva sjajna driblinga ušao u šesnaesterac i odlično šutirao ali je Vasiljević uspeo loptu da prebaci preko prečke.

Već nakon 30-ak sekundi u drugom poluvremenu gosti su pripretili, solidno je šutirao Đerlek ali je Vasiljević odbranio.

Prvu konkretniju priliku domaća ekipa je iskoristila da povede, strelac je u 51. minutu bio Zlatanović.

U dobroj situaciji našao se Ožegović u 60. minutu ali je njegov udarac u poslednjem trenutku izblokirao Milovanović.

Pokušao je i Ivanović u 70. minutu sa nekih 7-8 metara iskosa desno ali je Vasiljević i ovog puta bio uspešniji.

Veliku priliku propustio je Zlatanović u 75. minutu kada je nakon kornera ostao sam pred golom crno-belih, u nastavku Rikardo šutira na drugoj strani, Vasiljević odbija nogom a Ožegović zatim pogađa spoljni deo stative.

Šansu da donesu bod svom timu u nadoknadi vremena imali su Rikardo i Suma, ali je prvi izblokiran dok je Gvinejac pogodio spoljni deo mreže.

Partizan: Stojković, Enake, Marković, Valijente, Šehović, Zdjelar, Đerlek (62′ Suma), Tošić (57′ Ožegović), Ivanović (73′ Ilić), Pantić, Rikardo.