TRI GOLA ZA MIRAN REVANŠ

Izabranici Miroslava Đukića uspešno su započeli ovogodišnje evropsko putešestvije savladavši Rudar u Nikšiću rezultatom 0:3 (0:1).

Skoro celo prvo poluvreme gledali smo fudbalsku uspavanku, crno-beli su. očekivano, imali posed ali sve do samog finiša nije bilo uzbuđenja. Sve do 41. minuta kada je nakon duge lopte Markovića i fenomenalnog prijema grudima Šehović izašao sam pred Radovića, međutim, golman domaćih brani zicer mladom fudbaleru Partizana, da bi u nastavku akcije Rikardo šutirao pored gola.

Dva minuta kasnije Nikolić je srušen u šesnaestercu, a sa bele tačke precizan je bio Jevtović.

Šehović se u 50. minutu stuštio ka šesnaestercu Rudara, poslao oštru loptu u sredinu pravo na nogu Sumi koji duplira vođstvo gostiju.

Upornost Jevtovića se isplatila u 58. minutu, strelac prvog gola uspeo je da otme jednu loptu na sredini i doda je do Rikarda koji postiže svoj prvenac.

Partizan: Stojković, Enake, Marković, Valijente (76′ Miletić), Šehović, Jevtović (71′ Janković), Zdjelar, Suma, Pantić, Rikardo, Nikolić (64′ Kosović).