REZERVISTI UBEDLJIVI PROTIV GORICE

Ekipa Miroslava Đukića zabeležila je i treću pobedu u Sloveniji savladavši Goricu rezultatom 3:0 (1:0).

Prva dobra prilika viđena je u 9. minutu kada je Kotnik šutirao sa ivice šesnaesterca a Kljajić loptu odbio u korner.

Partizan je poveo u 14. minutu pogotkom Ožegovića.

Dobro je raspalio po lopti Urošević dva minuta kasnije iskosa sa leve strabe ali pred golom svog tima uspeva da interveniše Lepušček.

Do sledećeg uzbuđenja čekao se 30. minutu kada se Ožegović izborio loptu u srcu šesnaesterca ali je zatim šutirao pored gola.

Ožegović je sjajno uposlio Tavambu u 34. minutu, Kamerunac uspeva da obiđe golmana Gorice, ali odlazi previše u desno i prilika propada.

Dva minuta kasnije Kamerunac se obrukao. Đerlek otima loptu i upošljava Tavambu koji je promašio prazan gol i poslao loptu preko prečke.

Partizan je nastavio sa ofanzivom do kraja prvog poluvremena, a nastavio u istom ritmu i u drugom, ipak,bez većih šansi. Sve do 69. minuta kada je Vulićević fantastičnim golom duplirao vođstvo našeg tima.

Konačan rezultat postavio je Urošević u 84. minutu.

Partizan: Kljajić (46′ Popović), Vulićević (74′ Enake), Jevtović (74′ Mitrović), Miletić, Urošević, Kosović, Vakulko, Ivanović (60′ S. Jovanović), Đerlek (69′ Kokir), Tavamba (69′ Ilić), Ožegović.