PORAZ VATERPOLISTA, ODLUKA O ŠAMPIONU U POSLEDNJEM KOLU

Vaterpolisti Partizana poraženi su od ekipe Šapca u 13. kolu Superlige rezultatom 4:9 (3:1,1:2, 0:3, 0:3) i time odluku o šampionu odložili za poslednje kolo.

Dobro su naši momci ušli u ovaj susret, dobili prvih osam minuta rezultatom 3:1 i ništa tada nije slutilo na ono što će se desiti u nastavku.

U drugoj četvrtini Šabac dolazi do izjednačenja 3:3, da bi ipak golom Radanovića u završnici perioda Partizan otišao na veliki odmor sa minimalnom prednošću.

Međutim, u naredne dve četvrtine gosti su bili dosta bolji, Partizan nije nijednom zatresao mrežu rivala, te su bodovi zasluženo otišli za Šabac.

Dva gola u našem timu danas je postigao Radanović, dok su po gol postigli Radonjić i Vučinić.

Bazen Banjica. Sudije: Anđelić i MIlović. Isključenja: Partizan 8, Šabac 4. Peterci: Partizan 1 (1).

PARTIZAN: Rističević, Kasum, Farkaš, Lukić, Lazić, Tomić, Janković, Andrejević, Manojlović, Radanović 2, Radonjić 1, Aksentijević, Belopavlović, Vučinić 1. Trener: Ćirić.

ŠABAC: Aleksić, Savković, Marković 2, Repanović 1, Budurin, Velkić 1, Ličanin, Ilić, Vasović, Tenžera 1, Petrovski, Cvetković 2, Popović, Meski 2. Trener: Živanović.

Posle ovog pretposlednjeg kola Partizan je i dalje prvi sa 34 boda, ali sada samo sa bodom ispred Crvene zvezde i u poslednjem kolu će izabranici Stefana Ćirića morati da savladaju ekipu Zemuna.

Meč sa Zemuncima je na programu u utorak od 20h na Banjici. Crno-beli su znatno kvalitetnija ekipa, što verujemo da će i potvrditi, te da će doneti novi trofej u vitrine Partizana.