VOŽDOVAC ZA DVA MINUTA SRUŠIO CRNO-BELE

Mešoviti sastav crno-belih poražen je na vrhu tržnog centra od ekipe Voždovca rezultatom 2:1.

Imali su crno-beli inicijativu od početka, ali je domaćin imao prvu pravu šansu. Defanzivac Gajić je u 16. minutu nakon kornera glavom poslao loptu tik pored druge stative.

Imao je Partizan svojih pokušaja u nastavku, ali su domaći fudbaleri bili dosta konkretniji. Bio je golman Jovičić često na mukama, a činilo se da je konačno savladan kada je Andrija Luković pogodio prečku sa nekih 20 metara. Na kraju prvog poluvremena i posed je bio na strani Voždovca, a utisak je da je domaći tim imao i zrelije šanse.

Bolje je Partizan otvorio drugo poluvreme, pa je u 51. minutu Kića Kosović posle dobrog driblinga oboren u kaznenom prostoru domaćih. Najstrožu kaznu je u gol pretvorio Marko Jevtović.

U 62. minutu nakon dobrog prekida Vakulka šutirao je Ožegović glavom, ali je golman Knežević bio siguran.

Tačno 10 minuta kasnije, Vakulko je uputio neugodan šut ka golu Voždovca, ali je golman domaćih ponovo bio na pravom mestu.

Nakon penala za Partizan, sudija Piper je pokazao na belu tačku i na drugoj strani. Sa kreča je siguran bio Andrija Pavlović, pa su domaći na oko 15 minuta poravnali rezultat. Samo 2 minuta kasnije, Voždovac prelazi i u vođstvo preko rezerviste Mašovića. Krivac za penal, Urošević, ponovo je slabo reagovao, što je Mašović iskoristio da nakon dobrog prodora matira Jovičića.

Iako su crno-beli morali da jure rezultat, utisak je da su domaći fudbaleri bili konkretniji do kraja i da su sasvim zasluženo slavili danas.

Partizan: Jovičić, Urošević, Mitrović, Jevtović, Miletić, Kosović, Vakulko, Strahinja Jovanović, Đerlek, Ožegović, Đorđe Jovanović.