PORAZ U BUDIMPEŠTI ZA KRAJ

Ekipa Stefana Ćirića završila je ovogodišnje učešće u Ligi šampiona porazom na gostovanju ekipi OSC-a rezultatom 14:6 (3:0, 2:3, 5:3, 4:0).

Domaćin je od početka preuzeo kontrolu nad utakmicom, prve dve situacije sa igračem više realizovao i uz još jedan gol iz igre stekao nakon prve deonice prednost od tri gola.

U drugoj četvrtini viđen je svojevrsni revolveraški obračun, prštalo je na sve strane. Ovaj period otvorio je Aksentijević sa dva gola, domaćin odgovara sa dva pogodka, zatim Andrejević pogađa pa se na poluvreme ide sa rezultatom 5:3.

U trećem periodu postignut je isti broj pogodaka koliko i u celom prvom poluvremenu, igralo se u mini serijama pa se na poslednji odmor otišlo sa vođstvom domaćih od 4 gola prednosti – 10:6.

To je bilo sve od crno-belih, domaćin je u nastavku postigao još 4 gola tako da je naša ekipa takmičenje okončala bez osvojenog boda i sa ubedljivim porazom na kraju.