JUG SLAVIO NA BANJICI

Vaterpolisti Partizana poraženi su u 13. kolu Lige šampiona na domaćem bazenu od dubrovačkog Juga rezultatom 8:10 (2:2, 2:4, 1:2, 3:2).

Utakmica je počela efikasno, na jednoj strani pogađali su Filip Janković i Radojević, a na drugoj Joković, međutim, u nastavku su mreže mirovale sve do samog finiša prve četvrtine kada je Lončar izjednačio – 2:2.

U nastavku je viđeno više golova, na našu žalost dva više je postigao protivnik koji je odigrao svoju najbolju četvrtinu i na poluvremenu vodio sa 4:6.

I treća deonica je pripala Dubrovčanima, obeležio je veliki broj prekršaja naših igrača što je bilo dovoljno protivniku da uveća prednost sa poluvremena – 5:8.

Četvrtu četvrtinu otvorio je Macan svojim pogotkom. Usledila je velika serija naših momaka, pogađali su Vučinić, Lukić, Radojević pa na nešto manje od dva minuta do kraja crno-beli prilaze na samo gol zaostatka. Snage za potpuni preokret ipak nije bilo a u finišu utakmice Joković stavlja tačku na ovaj meč.