BORAC DEKLASIRAN U HUMSKOJ

Ekipa crno-belih okončala je regularni deo sezone ubedljivo savladavši na domaćem terenu Borac rezultatom 5:0 (2:0).

Partizan je poveo u 9. minutu. Slobodan udarac izveo je Pantić a Ožegović uspeo da skrene loptu i prevari Mišića.

Borac je imao stopostotnu šansu u 13. minutu kada je Filipović izašao sam ispred Jovičića ali je njegov šut završio pored gola.

Solidan pokušaj viđen je u 19. minutu kada je Đerlek sa leve strane šutirao preko gola.

Nakon što je izblokiran šut Zdjelara u 24. minutu loptu prihvata Tavamba na ivici peterca, šutira ka golu ali Mišić vrhovima prstiju loptu odbija tik pored stative.

U 28. minutu zapretio je Zdjelar snažnim udarcem ali pred golom gostiju reaguje Marinković i loptu izbija u korner.

Nakon kornera Jankovića u 38. minutu Marković postiže svoj prvenac i uvećava vođstvo domaćih.

Nakon što je u šesnaestercu Čačana srušen Cucin Vujović je pokazao na belu tačku a precizan je bio Ožegović. Igrao se 54. minut.

U 62. minutu nakon kornera i odbitka lopta pada na slabiju, levu nogu, Pantiću koji postiže izvanredan gol.

Pokušao je i Janković iz slobodnog udarca u 70. minutu ali lopta odlazi preko gola.

Dva minuta kasnije, nakon neuspešnih makazica Ožegovića lopta dolazi do Tavambe koji asistira Tošiću a iskusni vezista postiže peti gol za svoj tim.

Do kraja utakmice viđeno je još par uzbuđenja a priliku za het trik imao je Ožegović ali je Mišić ovoga puta bio na visini zadatka.

Partizan: Jovičić, Cucin, Miletić, Marković, Urošević, Zdjelar, Pantić (68′ Kosović), Janković, Đerlek (61′ Tošić), Tavamba (73′ Ivanović), Ožegović.