PARTIZAN IZ PALANKE IDE SA 3 BODA

Fudbaleri Partizana iz Bačke Palanke idu sa 3 boda nakon što su pobijedili domaću ekipu rezultatom 1-2.

Odmah na početku utakmice Partizan je stigao do gola. Danilo Pantić je na sjajan način izbacio Ognjena Ožegovića, kojeg je golman Bačke oborio i sudija Piper je pokazao na bijelu tačku. Ožegović je samouvereno pogodio mrežu i Partizan je došao u prednost već u drugoj minuti. U devetoj minuti Đerlek je postigao gol, ali je on poništen zbog nepostojećeg ofsajda. Nakon toga je uslijedio prekid zbog pirotehnike naših navijača, ali je meč nakon nekoliko minuta nastavljen. U 29. minuti Tavamba je pokušao glavom, ali golman je bez problema intervenisao. Posljednju šansu u prvom poluvremenu za naš tim imao je Saša Zdjelar poslije šuta sa 20 metara, koji je završio malo pored stative. Treba istaći i izvanrednu odbranu Stojkovića na kraju poluvremena poslije šuta Lukovića. U osmoj minuti drugog poluvremena Tavamba je imao zicer, ali je golman domaćih dobro reagovao i odbranio taj udarac. Domaći su imali sreće u 70. minuti, kada je Ožegović sam sa par metara pogodio prečku ispred nebranjenog gola. Drugi gol „Parni valjak” je postigao 8 minuta kasnije – poslije greške Šarca Miletić je uzeo loptu i doturio je do Tavambe, kojem nije bilo teško da pogodi nebranjenu mrežu ekipe Bačke. Konačan rezultat postavio je Mićić, koji je pogodio za domaće u 84. minuti.

Sledeću utakmicu naš tim igra u četvrtak, kada na JNA dolazi ekipa Borca. Utakmica će se odigrati od 17 sati.