OLIMPIJAKOS ZA POLUVREME SLOMIO MLADI TIM PARTIZANA

Vaterpolisti Partizana doživeli su novi poraz u Ligi šampiona. Na Banjici je bolji bio Olimpijakos rezultatom 4:7 (0:2, 0:1, 1:1, 3:3).

Gosti iz Pireja bolje su ušli u meč, prve dve situacije sa igračem više uspeli da iskoriste i dobiju prvu četvrtinu – 0:2. Napadi Olimpijakosa sa igračem više bili su kobni za crno-bele, jer su jedinu takvu situaciju gosti preko Murikisa pretvorili u gol i stekli tri gola prednosti nakon izuzetno neefikasnog prvog poluvremena.

Tvrda igra viđena je i u trećoj deonici. Dervisis na jednoj, a Manojlović na drugoj, pogodili su u prvom minutu nastavka da bi mreže mirovale do četvrte četvrtine, kada su se raspucali i jedni i drugi. Igralo se gol za gol, pa je iskusniji gost u laganom ritmu održao prednost stečenu u prvom poluvremenu.