PARNI VALJAK NOVIM „BLICKRIGOM” DO 3 BODA PROTIV RADNIKA

Ekipa Partizana ponovo je došla do pobjede, i ovaj put rezultatom 2:0 i ovaj put sa 2 brza gola.

Prvo poluvrijeme je bilo jedno od lošijih ove sezone. Partizan je dolazio do 20 metara od gola protivnika, ali ne i dalje od toga. Jedina situacija vrijedna pomena u prvih 45 minuta jeste šut Saše Zdjelara, koji je odbranio golman Radnika. „Parni valjak” je u drugo poluvrijeme ušao mnogo odlučnije i Ožegović je propustio 3 šanse da donese prednost Partizanu, čak je i pogodio stativu poslije jednog dobrog pasa Tavambe. U 63. minuti, igrač Radnika je srušio Đerleka u 16 metara, a Brdar opravdano dosudio penal, koji je realizovao Jevtović. Nije se dugo čekalo na drugi gol Partizana, u 66. minuti Nemanja Miletić je poslije odbijene lopte odlično šutirao i pogodio slabijom desnom nogom. Do kraja utakmice nije bilo šansi, a za naš tim je debitovao Ukrajinac, Jurij Vakulko.

Sada slijedi reprezentativna pauza, a Partizan svoj naredni meč igra protiv Bačke 31. marta.