NASTAVLJEN NIZ POBEDA, RUKOMETAŠI DEKLASIRALI SLOGU

Rukometaši Partizana nastavili su sa odličnim igrama. Na domaćem terenu ubedljivo je savladana Sloga iz Požege rezultatom 37:25 (17:14).

Početak meča nije nagoveštavao da će gosti iz Požege biti lak plen za domaćina. Trener Maksić je promešao karte, što je uticalo na intenzitet igre. Osim Trnavca, koji je meč započeo odbranivši dva sedmerca, i u napadu uobičajeno raspoloženog Živkovića, delovalo je da je ostatak ekipe prilično indolentno ušao u meč, pa su gosti bili u egalu dobar deo prvog poluvremena.

Čim su crno-beli dodali gas, na krilima Butulije i Milenkovića stigli su prvi put do 4 gola prednosti, koju su održavali do poluvremena.

Drugo poluvreme bolje je otvorila Sloga. Ponovo je domaća ekipa prikazala nemarnu igru u napadu, te su gosti iz Požege odbrane Radovića materijalizovali na drugoj strani, što je nateralo Nenada Maksića da zatraži tajm-aut i iskaže nezadovoljstvo igrom svojih izabranika u ofanzivi.

Nakon minuta odmora crno-beli su mnogo bolje zaigrali u oba pravca, Pižurica je pokrenuo svoju ekipu, čije su serije pogodaka gosti tek povremeno uspevali da prekinu. Do kraja utakmice ekipa Partizana uspela je da u laganom ritmu potpuno slomi otpor gostiju i zabeleži pobedu dvocifrenom razlikom.