VUČIĆ OTKINUO BODOVE PARTIZANU

Partizan odigrao istovetnu utakmicu kao revanš protiv Čeha, na kraju 1:1.

„Parni valjak” je krenuo mlako, kao i u posljednje 2 utakmice. Partizan je imao posjed, ali se tim iz Zemuna branio izvanredno, kao i tokom čitave utakmice. Prvu priliku Partizan je imao pri kraju poluvremena, kada je zaprijetio Danilo Pantić udarcem sa ivice kaznenog prostora, ali golman Zemuna je bio na visini zadatka. Kao i tokom čitave utakmice, Partizanova ofanziva je zakazala, stizalo bi se do 18 metara protivnika, ali bi onda tu nastajao problem. Na početku drugog poluvremena Tavamba je ušao umjesto Jankovića, ali nije donio ništa što Partizan nije već imao sa Markom. Drugo poluvrijeme je bilo istovetno sve do jedne kontre Zemuna posle koje je Cucin „srušio” igrača Zemuna, a Vučić realizovao sumnjiv penal. Partizan je krenuo još jače i matirao golmana tek u 95. minuti, kada je Zdjelar postigao gol sa 13-14 metara. Time se završila ova utakmica gdje je Partizan nastavio sa lošom igrom.

Narednu utakmicu crno-beli igraju protiv Radničkog.