TEŽAK PORAZ MLADIH KOŠARKAŠA

Crno-beli poraženi su u Železnicu rezultatom 90:59 (18:15, 22:12, 25:18, 25:14).

Mnogo bolje je domaća ekipa ušla u meč i predvođena Čojbašićem na polovini prve četvrtine stekla ubedljivu prednost – 12:2. Crno-beli uspevaju da se konsoliduju u nastavku, dobru rolu imao je Davitkov a na kraju prve četvrtine rezultat je glasio 18:15.

Na početku druge četvrtine crveno-beli prave seriju 9:0. Partizan nije imao adekvatan odgovor na taj nalet pa se na poluvreme otišlo sa dvocifrenom prednošću domaćina – 40:27.

Na početku drugog poluvremena u redovima crno-belih razigrao se Brekić, međutim stigao je odgovor iz suprotnog tabora u vidu odlične igre Tomaševića koji je pokrenuo svoj tim, te su na kraju trećeg perioda stekli ogromnih plus 20 – 65:45.

Na nesreću po naše momke poslednju četvrtinu domaćin je dobio najubedljivijom razlikom tako da su na kraju crno-beli zabeležili katastrofalan poraz.

Partizan: Davitkov 13, Nešković, Karapandžić 10 (5sk, 5as), Nešović, Popović 7 (3uk), Stefanović 3, Brekić 14 (5sk), Rutešić 2, Tanasković, Pecarski 10 (11sk).