LOŠ DAN ZA ODBOJKAŠKU SEKCIJU, DUPLI PORAZ

Naše devojke su posle drame izgubile od Dinama iz Pančeva sa 3:2 u setovima (25:19, 25:27, 25:18, 23:25, 12:15).

U ekipi Partizana istakle su se Andrijana Sejat, Milena Spremo i Aleksandra Georgijeva, ali to nije bilo dovoljno za pobedu našeg tima. Uprkos prednosti od 2:1 u setovima i dobre prilike u četvrtom setu, naše odbojkašice nisu uspele da u tom trenutku privedu meč kraju. Оtišlo se u peti set, koji je bio neizvestan do samog kraja, te je ekipa Dinama slavila sa 12:15. Ekipa Partizana se posle 16 odigranih kola nalazi na sedmoj poziciji.

Loš dan naše odbojkaške sekcije zaokružili su i odbojkaši, koji su poraženi na gostovanju Železničaru sa 3:1 u setovima (25:22, 25:22, 22:25, 34:32). Naši momci i nakon ovog poraza ostaju na drugoj poziciji.