JOVETIĆ DVA PUTA U METU, POGODIO I NINKOVIĆ

Nova sjajna partija nekadašnjeg Partizanovog kapitena.

Nakon što je asistencijom u prošlom kolu doneo veliku pobedu svom timu, Jovetić je odigrao još jednu sjajnu partiju. Ovoga puta crnogorski napadač proveo je na terenu svih 90 minuta i postigao dva pogotka za svoj tim na gostovanju Anžeru. „Kneževi” su poveli u 10. minutu autogolom Butela, da bi Jovetić u 30. i 65. minutu rešio pitanje pobednika. Tačku na ubedljivu pobedu stavio je Rađi u 71. minutu. Golove Jovetića možete pogledati ovde. Monako je iskoristio remi marsejskog Olimpika na gostovanju Sent Etjenu i ovom pobedom izbio na drugo mesto na tabeli.

Nikola Ninković ušao je na teren u 62. minutu i četiri minuta kasnije postigao pogodak za, ispostaviće se, pobedu svog tima na gostovanju Askoliju (1:2).