PORAZ ODBOJKAŠA U DERBIJU KOLA

Naši odbojkaši poraženi su na gostovanju ekipi Valjeva rezultatom 3:2 (25:19, 27:29, 25:16, 21:25, 15:9).

Prvoligaški derbi doneo je odbojku na superligaškom nivou i pobedu Valjevaca, kojom su napravili veliki korak ka direktnom plasmanu u elitu. U sjajnom ambijentu hale „Student” nijanse su odlučile na stranu ekipe Mirka Ristovića, a ključnu prevagu doneo je izvanredni kapiten Nikola Ražnatović.

Nakon relativno lako izgubljenog prvog seta trener crno-belih Nikolić promešao je karte, a uvođenje Huzejrovića, Nedeljkovića i Lekića pokazalo se kao pun pogodak. Gosti su iskoristili sedmu set loptu u drugom setu i poravnali rezultat.

Treći set obeležio je, uz uobičajeno dobrog Ražnatovića, srednjak VA 014 Gorenja Knežević, ali je crno-bela četa ponovo uzvratila i ušlo se u taj-brejk.

Nekoliko atraktivnih poena Bulatovića u odlučujućem setu podiglo je publiku na noge, a pečat na veliku pobedu stavio je nezaustavljivi Ražnatović.

Partizan: Lukić 13, Nedeljković 13, Pajević, Lekić 6, Huzejrović 4, Meljanac 17, Jokanović, Negić (libero), Đurđević 3, Jovanović 21. Trener: Duško Nikolić.