TRIJUMF ODBOJKAŠICA U ZRENJANINU

Odbojkašice Partizana zabeležile su jako veliki korak kada je u pitanju obezbeđivanje opstanka i plasmana u plej-of pobedom u Zrenjaninu nad ekipom Kleka 3:1 (25:22, 32:34, 25:17, 25:18).

U prvom setu je igra bila dosta izjednačena sve do same završnice kada naš tim vezuje 4 poena i rešava ovaj period u svoju korist.

U drugom setu naša ekipa je tokom većeg dela bila u zaostatku, ali je u završnici uspela da uhvati rezultatski priključak spase dve vezane set lopte i odvede set na razliku. Imao je naš tim nekoliko set lopti, ali ipak nije bilo snage za potpuni preokret, pa ipak ovaj period pripada domaćinu u dramatičnoj završnici.

Međutim naša ekipa nije padala, pokazala je karakter i relativno rutinski dobila treći i četvrti set što je bilo dovoljno da se ostvari vredna pobeda.

Najviše poena u našem timu po običaju ostvarila je Aleksandra Georgijeva 25, pratila je Andrijana Šejat sa 20.

Nakon ovog kola naša ekipa se sa 4 pobede iz 12 kola probila do šeste pozicije i u narednom kolu je očekuje novo gostovanje u Subotici ekipi Spartaka.