MARINKOVIĆ SLOBODAN – ŠANSA ZA PARTIZAN?

Kako ekskluzivno saznaje pouzdani košarkaški sajt Sportando, Ivan Marinković je u procesu raskida ugovora sa Yeşilgiresunom.

Ovih dana pored Nikole Jankovića, ovaj korpulentni centar iz Turske je slovio kao rješenje za unutrašnje pozicije našeg kluba ukoliko se izjalovi dolazak bivšeg igrača Olimpije i prošlogodišnjeg MVP-ija ABA lige. Marinković igra nešto slabiju sezonu ove godine u odnosu na ono što smo gledali u Zadru, bilježi skromnih 5.7 poena i hvata 4.1 lopte. U poređenju sa sezonom iz snova u Zadru (17.7 poena i 6.1 skok) sasvim je razumno što je Ivan u potrazi za novim angažmanom.

Partizan traži pojačanje na njegovoj poziciji, vidjećemo ubrzo da li će doći do realizacije ovog ili nekog drugog posla u našem klubu, iako je i dalje Nikola Janković najveća želja svih u klubu.