PORAZ RUKOMETAŠA OD METALOPLASTIKE

Rukometaši Partizana poraženi su od ekipe Metaloplastike rezultatom 31:26 (13:13) u okviru 9. kola plej-auta SRLS. Na taj način prekinut je niz od 3 pobede našeg tima.

Dobro je Partizan ušao u utakmicu i preko Milenkovića, Živkovića i Stevanovića serijom 5:0 došao do predosti od 7:3 u 17. minutu meča. No gosti od tog trenutka igraju dosta bolje i uspevaju da se do kraja prvog poluvemena potpuno vrate u utakmicu, 13:13.

Na krilima završetka prvog poluvremena tim iz Šapca nastavlja i u drugom poluvremenu i dolazi do 3 gola prednosti u 45. minutu susreta (20:17). Prišli su izabranici trenera Maksića na gol zaostatka, ali je nažalost to bilo sve što su crno-beli večeras uradili.

Najraspoloženiji po običaju u našem timu bio je Nemanja Živković sa 9 golova, Milenković i Ivanović postigli su po 4.

Do kraja šampionata našim momcima ostala je još jedna utakmica na gostovanju u Kaću ekipi Jugovića nakon koje će biti poznata konačna pozicija kojom Partizan završava ovu sezonu.