CRNO-BELI U RASEJANJU: ,,KIŠA” GOLOVA

Sedmicu iza naš obeležio je veliki broj pogodaka i asistencija naših bivših fudbalera.

Fulam Slaviše Jokanovića remizirao je sa Ridingom u prvom meču plej-ofa na Krejven Kotidžu (1:1).

Stefan Savić odigrao je svih 90 minuta revanš meča polufinala Lige šampiona sa Realom na Visente Kalderonu (2:1), kao i na gostovanju Betisu na kojem je postigao jedini pogodak za svoj tim (1:1). U redovima domaćih ceo meč je odigrao Darko Brašanac. Stevan Jovetić nema milosti prema kraljevskom klubu, i u novom duelu Sevilje i Reala je postigao pogodak ali je njegova ekipa ipak ubedljivo poražena na Bernabeu (4:1). Osasuna našeg Petra Vasiljevića savladala je za vikend na domaćem terenu Granadu (2:1). Saša Marković ušao je na teren u 66. minutu utakmice u kojoj je Kordoba kao domaćin slavila minimalnu pobedu nad ekipom Reus Deportiu. Rajko Bežančić odigrao je ceo meč protiv Tenerifa na domaćem terenu (2:2).

Adem Ljajić odigrao je svih 90 minuta dok je Saša Lukić sa klupe odgledao meč u kome je Torino deklasiran kao domaćin od Napolija (0:5). Ivan Radovanović bio je standardan u redovima Kjeva na gostovanju Sampdoriji (1:1) dok je Nikola Ninković ušao na teren u 72. minutu meča u kome je Đenova minimalnim rezultatom poražena na gostovanju Palermu.

Miloš Jojić zamenjen je u 76. minutu na gostovanju u Leverkuzenu (2:2), gde je postigao jedan pogodak i zabeležio novu asistenciju. Matija Nastasić odigrao je ceo meč protiv Hamburgera u Gelzenkirhenu (1:1).

Bayer Leverkusen vs FC Cologne – Highlights

Maribor našeg Darka Milaniča poražen je na gostovanju Aluminiju (3:1).

Danko Lazović zabeležio je dve asistencije dok je Marko Šćepović postigao novi pogodak u pobedi nad Ujpeštom na gostovanju (0:3), Lazović je zamenjen u 72. a Šćepović u 84. minutu meča. Dušan Brković bio je standardan na gostovanju Ferencvarošu na kome je njegov tim remizirao bez golova dok je Branko Pauljević ušao na teren u 83. minutu na gostovanju ekipi DVTK (2:2).

Nikola Đurđić zamenjen je u 76. minutu na gostovanju Alborgu (0:2).

PAOK našeg Vladimira Ivića poražen je minimalnim rezultatom na Tumbi od AEK-a na startu plej-ofa.

Milan Lukač bio je standardan u redovima Akhisara na gostovanju Osmanlisporu (0:4). Petar Grbić ušao je na teren u 80. minutu duela sa Sivasporom (1:1).

Branislav Jovanović i David Manga odigrali su svih 90 minuta u pobedi nad Kirjat Šmonom (2:1).

Gregor Balažic bio je standardan u redovima Urala u duelu sa Krasnodarom (1:1), Zoran Tošić ušao je na teren u 76. minutu duela sa Arsenalom u Moskvi (3:0), dok je Aleksandar Miljković odigrao svih 90 minuta duela u kome je njegov tim u Permu minimalnim rezultatom poražen od vodećeg Spartaka.

Ljubomir Fejsa zamenjen je u 78. minutu duela sa Gimaraešom u Lisabonu (5:0). Benfika je ovom pobedom i matematički obezbedila novu titlu šampiona, čestitke Ljubi Fejsi!

Miralem Sulejmani zamenjen je u 79. minutu duela sa Lucernom (4:1), u kome je svojim saigračima utabao put ka pobedi postigavši dva pogotka i upisavši jednu asistenciju.

Žarko Tomašević vratio se posle dužeg odsustva na teren ušavši u igru u 9. minutu na gostovanju Varegemu (3:1). Ivan Obradović bio je standardan u redovima Anderlehta na gostovanju Brižu (1:1), a svih 90 minuta odigrao je i Luka Stojanović u duelu protiv Genka na domaćem terenu (0:2).

Miroslav Radović zamenjen je u 76. minutu duela sa Termalicom u Varšavi (6:0), na kome je postigao novi pogodak.

Uroš Damnjanović odigrao je ceo meč protiv Prašova u Bratislavi (3:1).

Čikago našeg Veljka Paunovića savladao je na domaćem terenu Sijetl (4:1).

Abubakar Oumaru zamenjen je u 57. minutu duela sa Vuhanom u kome je njegov tim kao domaćin poražen minimalnim rezultatom. Valeri Božinov odigrao je ceo meč na gostovanju Dalijenu i postigao jedini pogodak za svoj tim (1:1).