VATERPOLISTI NA KORAK OD TITULE

Vaterpolisti Partizana napravili su korak bliže osvajanju 28.titule prvaka države ubedljivom pobedom protiv ekipe Starog grada rezultatom 19:3 (4:0, 6:0, 4:2, 5:1) u okviru 8.kola Superlige .

Iako je razlika u kvalitetu između današnjih protivnika ogromna,crno-beli nijednog trenutka nisu potcenili večerašnjeg rivala,što je rezultiralo time da posle prve 2 četvrtine Partizan ima prednost od čak 10:0.

U nastavku susreta izabranici trenera Ćirića su samo uvećavali rezultat i došli do veoma važnih bodova.

Sa 4 gola u našoj ekipi najviše se istakao Filip Radojević,Marko Janković dodao je 3.

Partizan Raiffeisen – Stari grad 19:3 (4:0, 6:0, 4:2, 5:1)

Bazen Banjica. Gledalaca: 100. Sudije: Balažević i Ragač. Igrač više: Partizan 6 (3),Stari grad 8 (2). Peterci: Partizan 2 (2).

PARTIZAN: Dobožanov, Lukić 1, F. Janković 3, Radanović 1, Lazić 1, Toholj 1, Vučinić, Andrejević, Jakšić, Radojević 4, Stojanović 4, M. Janković 3, Belopavlović, Bolović 1. Trener: Ćirić.

STARI GRAD: Marinković, Šuberić, Gigović, Mihailović, Rakić, Rađenovi 1ć, Spasić, Popović, Kovačević, Mitrović 2, Grcić, Anđelković, Petrović, Sekulić. Trener: Mijalkovski.

Do kraja šampionata ostala su još 2 kola,naša ekipa naredni susret igraće u Šapcu protiv istoimene ekipe i u slučaju da se neki drugi rezultati poklope našem timu,crno-beli bi pobedom već u narednom kolu mogli da proslave šampionsku titulu.