VATERPOLISTI SA 22 GOLA POTOPILI VALJEVO

Vaterpolisti Partizana savladali su prema očekivanju na gostovanju ekipu Valjeva rezultatom 22:9(6:0, 5:5, 4:2, 7:2).

Već u prvoj četvrtini ovog susreta crno-beli su pokazali da je razlika u kvalitetu između timova ogromna i sa 6:0 rešili pitanje pobednika nakon prvih 8 minuta.

Usledilo je opuštanje našeg tima i svakako da je 5 primljenih golova u drugom periodu nešto na šta se mora obratiti pažnja pred predstojeće okršaje.

U druge 2 četvrtine izabranici trenera Ćirića su dodali gas i na kraju je zabeležena prilično ubedljiva pobeda,napad je večeras bio prefektan o čemu najbolje ilustruju 22 postignuta gola.

Najjefisniji u našem taboru bili su Ognjen Stojanović,Marko Janković i Marko Manojlović sa po 4 gola,Toholj i Filip Janković dodali su po 2.

Valjevo Gorenje – Partizan Raiffeisen 9:22 (0:6, 5:5, 2:4, 2:7)
Bazen Petnica. Sudije: Jovančević (Vrnjačka Banja), Milović (Beograd). Isključenja: Valjevo 12, Partizan 7. Peterci: Valjevo 1 (0)

VALJEVO GORENJE: Spasojević, Arsenović, Stanić, Tadić, N. Radulović 3, Rackov 4, Mitić, Gligorijević 2, Popović, Banluka, Đorđević, Filipović, Ilić, O. Radulović. Trener: Serafimović.
PARTIZAN RAIFFEISEN: Dobožanov, Lukić, F. Janković 2, Toholj 2, Vučinić 1, Manojlović 4, Drašović 1, Andrejević 1, Jakšić 1, Radojević 1, Stojanović 4, M. Janković 4, Belopavlović, Radanović 1. Trener: Ćirić.

Naša ekipa nakon ovog kola ostaje na prvom mestu sa 15 osvojenih bodova ,3 više u odnosu na najbliže pratioce i u narednom kolu odigraće verovatno i najvažniji susret kada je u pitanju borba za šampionsku titulu .Crno-beli će u Zrenjaninu u sredu od 20:30 časova igrati protiv BVK Crvena zvezda,eventualna pobeda ili remi na tom susretu bi našim momcima širom otvorila vrata ka novoj šampionskoj tituli.