CRNO-BELI PORAŽENI U MAĐARSKOJ

U pretposlednjem kolu grupne faze Lige šampiona vaterpolisti Partizana poraženi su na gostovanju Egeru rezultatom 8:4 (0:1, 2:2, 4:1, 2:0).

Prvu četvrtinu dobili su gosti. Bio je Partizan ravnopravan rival, ali ruku na srce niti jedna ekipa se nije istakla kada je napadački učinak u pitanju, prvi i jedini gol viđen je u 6. minutu kada je crno-bele u vođstvo doveo Lazić.

Eger je bolje otvorio drugu četvrtinu, postigao dva gola, ali crno-beli preko Drašovića i Lazića dolaze do novog vođstva.

Ponovo domaći otvaraju četvrtinu sa dva pogodka, Partizanu izjednačenje donosi Janković, ali je onda usledio, kako se ispostavilo, ključni period utakmice kada Eger stiže do dva gola prednosti.

Mlada ekipa Partizana nije uspela ozbiljnije da ugrozi rivala u poslednjoj četvrtini, a domaći sa još dva pogotka overavaju pobedu.