POLUFINALE KUPA IPAK PREDALEKO

Crno-beli rukometaši poraženi su u revanšu 1/4 finala Kupa Srbije. Ekipa večitog rivala slavila je rezultatom 29:25. Usled nerešenog rezultata u prvom meču, Partizan nije uspeo da se plasira na F4 Kupa.

Ovakav rezultat ne odslikava pravo stanje stvari, jer su crno-beli prikazali veoma dobro igru. U prvom poluvremenu su greške Partizanovih igrača kumovale konstantnom rezultatskom suficitu. Prvu polovinu drugog dela je obeležila dosta bolja igra izabranika Nenada Maksića. Partizan je nekoliko puta dolazio u rezultatsku prednost, ali dvostruko isključenje u 51. minutu je rezultiralo uzastopnim greškama u napadu. Protivnik je to iskoristio i vratio prednost na svoju stranu te ušao u mirnu završnicu.

Crno-belima sledi jako bitna utakmica u borbi za opstanak protiv ekipe Požarevca. Meč je u nedelju od 19 časova. Pozivamo sve ljubitelje rukometa i navijače da dođu jer je pomoć veoma potrebna našim mladićima.