PORAZ RUKOMETAŠA ZA KRAJ LIGAŠKOG DELA

Rukometaši Partizana poraženi su od ekipe Spartaka 26:37 (11:19) u poslednjem kolu ligaškog dela SRLS, te su ovaj deo sezone završili na devetoj poziciji sa 17 osvojenih bodova.

Što se same utakmice koja nije imala nikakav rezultatski značaj tiče, nakon izjenačenih uvodnih 10 minuta tim iz Subotice pravi seriju odlazi na 5 golova prednosti 10:5. Naša ekipa je uspela u nekoliko navrata da priđe na 3 gola zaostatka, ali u finišu prvog poluvremena gosti ponovo prave seriju 5:0 i odlaze na veliki odmor sa 8 golova prednosti, 19:11.

Ovu razliku je ekipa Spartaka bez većih problema uspela da sačuva u drugom poluvremenu u kojem je maksimalna prednost iznosila čak 14 golova.

Najbolji u našem timu večeras bio je Radivojević sa 6 golova, Ivanović je dodao 5.

Sada našoj ekipi sledi plejaut u koji će preneti 12 bodova i startovaće sa treće pozicije u doigravanje.