PARTIZANU BOD U VELIKOJ PLANI

Rukometaši Partizana remizirali su protiv Morave 28:28 (14:14) u okviru 21. kola SRLS.

Prvo poluvreme proteklo je u dosta izjednačenoj igri, naša ekipa je uglavnom bila u blagoj rezultatskoj prednosti, međutim svaki put kada bi dolazili do 2 gola prednosti usledila je mini serija Morave od 2 gola, te je prvo poluvreme okončano rezultatom 14:14. Nemanja Živković je briljirao u ovom delu susreta postigavši 7 golova.

Početak drugog poluvremena pripao je domaćinima, tako da je u 39.minutu prednost Morave iznosila 4 gola, 19:15.

Mladi tim Partizana se nije predavao, te je nakon golova Jokića i Radivojevića prišao na samo gol zaostatka, 25:24 u 52. minutu meča, ipak tim iz Velike Plane odbija ovaj nalet i ide na 3 gola prednosti na 5 minuta do kraja, 28:25.

Kao i u meču protiv Rudara tako i večeras sam finiš susreta pripada crno-belima tako da je nakon 2 gola Jokića i izjednačujućim pogotkom Radivojevića osvojen bod koji će našoj mladoj ekipi svakako značiti u borbi za opstanak.

Nemanja Živković sa 8 i Stefan Jokić sa 7 golova bili su večeras najbolji u redovima našeg tima.

U poslednjem kolu regularnog dela sezone ekipu Partizana očekuje duel protiv Spartaka, ali taj meč neće imati rezultatski značaj.