ODBOJKAŠI PORAŽENI U NIŠU

Odbojkaši Partizana izgubili su na gostovanju u Nišu od mnogo iskusnijeg protivnika 3:1 (25:21, 23:25, 25:20, 25:21).

Meč je bio poprilično izjednačen, ali za nešto više od borbene partije mladi odbojkaši crno-belih nisu imali snage.

Već u prvom setu domaći nameću svoj ritam, dok bi Partizan iz minuta u minut pokušavao da smanji razliku. U tome i uspevaju u finišu ali Nišlije ipak prelamaju i osvajaju prvi set.

U drugom setu igralo se poen za poen, da bi se mladi sastav gostiju revanširao domaćima i dobrom igrom u finišu seta stigao do izjednačenja.

Na kraju, ispostaviće se da je to bilo sve od crno-belih odbojkaša, domaćin je iskusno odigrao naredna dva seta i meč rešio u svoju korist.

Oči crno-belih biće sada uprte ka Ljigu gde domaćem Spartaku treba maksimalna pobeda, u suprotnom Partizan je taj koji će izboriti opstanak bez odlaska u baraž.