RUKOMETAŠI KREĆU U DRUGI DEO SEZONE

U subotu od 19h na Banjici ekipa Partizana odigraće utakmicu 16. kola SRLS protiv ekipe Dinama iz Pančeva.

Naša ekipa je tokom zimske pauze ostala bez tri bitna igrača Lazara Kukića, Igora Mršulje i Nikole Perovića, dok je ekipu pojačao iz Obilića Veljko Džamić koji igra na poziciji pivota, među crno-bele je stigao i mladi juniorski reprezentativac, golman Luka Stanojlović.

Na tabeli mladi tim Partizana trenutno se nalazi na 7. poziciji sa 13 bodova, 4 manje od ekipa koje se nalaze na mestima koje vode u playoff, Spartaka i Sloge.

Naš protivnik u subotu je najprijatnije iznenađenje prvog dela šampionata, ekipa Dinama se trenutno nalazi na 3. mestu sa 23 osvojena boda, tako da našu ekipu čeka jako težak posao, inače za Pančevce nastupa i nekoliko bivših igrača našeg tima kao što su Žujović, Radanović i Ivošević.

Trijumf bi mnogo doneo našoj ekipi, za samopouzdanje, da se održi korak u borbi za playof, da se napravi prava uvertira pred predstojeći derbi zato je podrška na sutrašnjoj utakmici mladoj ekipi Partizana jako bitna.