NAVIJAČI PARTIZANA PETICIJOM ZOVU LEGENDE KLUBA U POMOĆ

Apelujemo i pozivamo bivše igrače Partizana da se uključe aktivno u rad kluba i da spreče propast Partizana – stoji, između ostalog, u peticiji koju je dosad potpisalo nešto više od pet hiljada ljudi

Čini se da navijači Partizana imaju sve manje poverenja u ljude koji nisu usko povezani sa trofejnim klubom, preciznije samo u onima koji su u prošlosti nosili crno-beli dres vide spas u jednom od najtežih perioda u bogatoj istoriji srpskog prvaka.

Trenutno rukovodstvo kluba iz Humske posle katastrofalnih rezultata u nacionalnom šampionatu i eliminacije od Augzburga u Ligi Evrope podnelo je ostavke, što su pristalice Partizana videle kao idealnu priliku da legende crno-belih preuzmu rukovođenje klubom.

U tom cilju, preko sajta “Peticije24.com”, navijači beogradskog kluba pokrenuli su peticiju koju je dosad potpisalo nešto više od pet hiljada ljudi.

Celu peticiju prenosimo u celosti:

“Partizanovci,

U jednoj od najtežih i najtužnijih sezona u 70 godina dugoj istoriji Partizana, u trenutku kada je sadašnja uprava podnela ostavku, ne smemo dozvoliti da klub ponovo padne u ruke ljudi kao što su Miloš Vazura, Milorad Vučelić ili ne daj Bože Falji Ramadani! Klub je na putu finansijskog ozdravljenja, zarađen je lep novac u evropskim takmičenjima i sada se na naš klub nadvila velika opasnost da ponovo padne u ruke korumpiranih političara, sumnjivih tajkuna i ljudi koji apsolutno nikakve veze sa sportom nemaju. Postoji velika opasnost da Miloš Vazura preuzme Partizan u ‘tehničkom mandatu’ i da nastavi da mešetari u klubu! Apelujemo i pozivamo bivše igrače Partizana da se uključe aktivno u rad kluba i da spreče propast Partizana! Pozivamo Predraga Peđu Mijatovića, Zorana Batu Mirkovića, Ivicu Kralja, Mateju Kežmana, Dragana Ćirića, Radomira Antića i druge legende kluba da spreče scenario propasti Partizana, da spreče propast našeg voljenog kluba. Trenutak odavno nije bio povoljniji, ne smemo dozvoliti da više ijedan političar uđe u naš klub! Takođe apelujemo i na jednog, jedinog, legendarnog kapitena Sašu Ilića, čija reč se neizmerno poštuje od strane svakog Partizanovca, da se aktivno uključi u borbu za spas kluba i da podrži vraćanje kluba u ruke poštenih ljudi, dokazanih u sportu!

Molimo sve kojima je Partizan u srcu da potpišu ovu peticiju i pozivamo medije da rašire ovu vest – piše u peticiji.

http://www.peticije24.com/signatures/peticija_da_partizanove_legende_preuzmu_voenje_fk_partizan/