PARTIZANOVI KLINCI U DERBIJU RAZBILI VRŠNJAKE IZ ZVEZDE

Mlađi pioniri kluba iz Humske savladali su na “Teleoptiku” vršnjake večitog rivala sa 7:1

Mlađim pionirima Partizana mogu da se dive i seniori kluba iz Humske. Dečaci u crno-belim dresovima pobedili su vršnjake Crvene zvezde i tako prednost na tabeli povećali na četiri boda.

Ipak, nade kluba iz Humske nisu ostvarile običan trijumf nad večitim rivalom, već su dečaci rođeni 2002. godine crveno-belima održali čas fudbala koji će sasvim sigurno dugo pamtiti, pobedivši na terenima SC Teleoptik sa 7:1 (2:1).

Pred oko 300 gledalaca već posle osam minuta igre Partizan je vodio sa 2:0, do kraja prvog dela igre gosti iz Ljutice Bogdana su uspeli da vrate neizvesnost, koju su klinci u crno-belim dresovima raspršili sa pet golova u periodu od 52. do 68. minuta.

Po dva gola za Partizan postigli su Filip Stevanović, Uroš Obradović i Andrej Bogićević, jednom je Zvezdinu mrežu zatresao Lazar Pejčić, dok je počasni pogodak za crveno-bele postigao Milan Jovanović.